• 2.El Eşya Alımı

  2.El Eşya Satmak Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı!!!
  Nasıl mı ?
  Tek Yapmanız Gereken Şey 0539 299 89 03
  Arayarak Bilgi Almanız.

  Devamı...
 • Hemen Fiyatlandırma !

  aliosman_reklam@hotmail.com Msn Adresimize İkinci El Eşyalarınızın Resimlerini Atabilirsiniz Biz Sizi Fiyatlandırma İçin Arayacağız.

  Devamı...
 • 20 Yıllık Kaliteli Hizmet

  2.El Eşya Alımı Satımı Konusunda Sektörde 20.Yılını Dolduran Firmamız Sektörün Öncülerinden Olmuştur. 2.El Eşyalarınız Anında Nakite Çevirilir...

  Devamı...
request a demo

Eski Eşya

Eski Eşyalarınızı En iyi Fiyattan Alıyoruz.

Devamı...

Spot Eşya

Ankara Spot Eşya Satımı.

Devamı...

Hizmetlerimiz

2.El Eşya Alımı , Satımı, Spot Eşya Satımı Ankara'nın Her Bölgesine Hizmet Vermekteyiz.

Devamı...
2.EL EŞYA

2.El Eşya Alanlar
Eşya Alım
Spot Eşya
Semtlere Göre Eşya Alanlar
+ Beyaz Eşya Alanlar + Spot Mobilyalar + Çankaya İkinci El Eşya Alanlar
+ EskiEşya Alanlar + Ankara Spot Eşya Alanlar + Eryaman İkinci El Eşya Alanlar
+ Ev Eşyası Alanlar + Spot Eşya Alımı + Çayyolu İkinci El Eşya Alanlar
+ İkinci El Eşya Ankara + Spot Eşya Alanlar Ankara + Ümitköy İkinci El Eşya Alanlar
+ Market Eşyası Alanlar + Spot Eşya Alanlar + Yaşamkent İkinci El Eşya Alanlar
+ Büro Eşyası Alanlar + Spot Eşya Alım + Balgat İkinci El Eşya Alanlar
+ Elektronik Eşya Alanlar + Ankara Spot Eşya + Bahçelievler İkinci El Eşya Alanlar
+ Antika Eşya Alanlar + Spot Eşya Ankara + Oran İkinci El Eşya Alanlar
+ Lokanta Eşyası Alanlar + Spot Eşya Alanlar + Bütün Semtleri GÖRÜNTÜLE...

 

Ankara 2.El Eşya Alanlar
İlhan Spot ikinci el eşya sektörüne yeni bir soluk getirmiştir. İkinci el eşya sektöründe birçok işletmeden farklı olarak %100 müşteri memnuniyetini ihtiyaca yönelik çözümler üretmeyi prensip edinen İlhan Spot, Ankara’nın bütün ilçelerine semtlerine hizmet vermektedir. Ankara’da veya Ankara’nın ilçelerinde kullanılmış ikinci el eşyalarını paraya çevirmek isteyen müşterilerimize ve uygun fiyatlı eşyalar satın almak isteyen müşterilerimize hizmet veriyoruz. 2.El Eşya sektöründe Alım-satımını gerçekleştirdiğimiz eşyalar arasında ev mobilyaları, beyaz eşyalar, elektrikli ve elektronik eşyalar, oturma grubu, çocuk odası, genç odası, yatak odası, mutfak takımı, salon takımı, yemek masası gibi farklı kategorilerde yer alan eşyalar bulunuyor.

Gayemiz yukarıda bahsettiğimiz kategorilerdeki 2.el eşyaları, kullanılmış eşyaları satmak isteyen müşterilerimize ulaşmak, sizden aldığımız ikinci el eşyaları aldıktan sonra bakımlarını gerçekleştirerek, ikinci el eşyaların ülke ekonomisine dönüşünü ve ekonomik fiyatlarla eşya almak isteyen kişilere ulaşmasını sağlamak. Hedefimiz, İkinci el eşya alımı ve eşyaları ülkemizin ekonomisine kazandırarak tüm müşterilerimize daha iyi bir şekilde hizmet vermeyi hedefliyoruz.

İkinci el eşya sektöründe edindiğimiz tecrübeler ikinci el eşya alan yerler arasında öne çıkmamızı sağlayan en önemli faktörler arasında geliyor. Hemen hemen her türlü eski eşyalarınızı uygun fiyatlarla satın alıyoruz. Bu sebeple ikinci el eşya satmak isteyenler öncelikle bizimle iletişime geçmeleri en azından eşyalarının değerini ücretsiz bir şekilde öğrenmelerini istirham ediyoruz.

Sektördeki tecrübemiz koltuk takımı, oturma grubu, salon takımı, yemek odası, yatak odası gibi birçok kullanılmış eşyanıza en iyi fiyat teklifini vermemiz sağlıyor.
Kullanılmış ikinci el eşyalarını satmak isteyen müşterilerimiz eşyaların özelliklerini, kaç yıllık olduğunu, yanık, yırtık varsa onların bilgilerini ve görsellerini WhatsApp aracılığıyla göndererek fiyat teklifi alabilirler.
Profesyonel ve uzman ekibimiz koltuk takımı, yemek odası, yatak odası, salon takımı değil hemen her türlü kullanılmış eşyanıza örneğin mutfak eşyalarınıza veya ofis eşyaları gibi eşyalarınıza en uygun fiyat tekliflerini veriyor. Beyaz eşyalar ya da diğer elektronik eşyalar da profesyonel ekibimiz tarafından değerlendiriliyor size fiyat bilgisi sunuluyor. Eşyaları değerlendiren ekibimiz en iyi fiyat teklifini size sunmak için titizlikle çalışıyorlar.

Size gönderdiğimiz teklifi kabul ederseniz, eşyalarınızın ücreti anında ve nakit olarak ödeniyor. Nakliye, sökme, taşıma işlemleri tamamen bize aittir. Tabi eşyaları satarken bizden alan müşterilerimize de son derece özenli davranıyor, nakliye ve kurulum gibi konularda yardımcı oluyoruz.

İkinci el eşya alım satım işiyle uğraşan İlhan Spot, evinizde ya da diğer yaşam alanlarında çürümeye terk edilmiş, atıl durumda bekleyen eşyalarınızı satmanızı ve aile ekonominize katkı sağlamanızı sağlıyor.
Piyasada sadece spot eşya alanlar da bulunuyor. Yani kullanılmamış eşyaların alımını ve satışını gerçekleştiren firmalar da ikinci el eşya sektöründe yer alıyor. Biz hem spot eşyaları hem de ikinci el eşyaları satın alıyoruz. Ev eşyalarını ya da ofis eşyalarını veya bahçe mobilyalarını satmak istediğiniz anda hemen bizi arayabilirsiniz.

İkinci al eşya satmak isteyenlerin öncelikle 0539 299 89 03 nolu Whatsapp hattımıza eşyalarının bilgilerini atmaları gerekiyor. İsterseniz de bize telefon ederek eksper göndermemizi isteyebilirsiniz.
Gönderdiğiniz fotoğraflar ya da evinize gelerek yapılan incelemeler sonucunda verilen fiyat tekliflerini uygun bulursanız ödemeniz nakit olarak yapılır ve alınan eşyaların nakledilmesi sağlanır. Kullanılmış eşyaların alım satımı söz konusu olduğunda müşterilerimizin ihtiyaçlarını en uygun biçimde karşılamaya devam ediyoruz.
Sizde ikinci el eşya satmak istiyorsanız hemen İlhan Spotu arayarak önce 2.el eşyalarınızın değerini öğrenip sonrada hemen anında satışını gerçekleştirebilirsiniz.

Etiket: ankara ikinci el eşya, ikinci el eşya alanlar, Ankara 2.el eşya alanlar, ankara eski eşya alanlar, kullanılmış eşya alanlar ankara, 2.el eşya ankara, ikinci el eşya, 2.el eşya

 

 

2.el eşya alanlar satanlar

 

 

 

2.EL EŞYANIZI EN İYİ FİYAT GARANTİSİ İLE ALIYORUZ.

" Her Türlü İkinci El Eşyalarınızı Anında Nakit Olarak Alınır. "

Ali Osman İLHAN
0539 299 89 03

Sosyal Medya